Bezárás
CosmoBeauty / Bőrápolás / Kitalálod, melyik sztár bújt el a fátyolmaszk mögé?

Kitalálod, melyik sztár bújt el a fátyolmaszk mögé?

A kedvenc lazulós beautytermékünket a sztárok is imádják – csekkold, kik húzták magukra a textilt!
Kitalálod, melyik sztár bújt el a fátyolmaszk mögé?

A koreai bőrápoló cuccok térhódításával lettek igazán népszerűek a fátyolmaszkok – mára rengeteg típus kapható, számtalan jótékony hatással. Mi azért szeretjük őket, mert extrasok hatóanyagot tartalmaznak, a szövettel kombinált szérum szuperhatékonyan felszívódik, és nagyon látványosan töltik fel a bőrt. És persze az sem rossz, hogy amíg az arcon van, addig lehet egy kicsit relaxálni 10, 20 vagy 30 percet, a használati utasítás szerint. Miután levetted, a maradék szérumot finoman ütögesd a bőrödbe! És most jöhet a sztárbújócska!

 

1.

 

 

Maisie Williams

A trónok harcában Arya szerepében nem épp a nőies oldalát kellett megmutatnia. De a valóságban szívesen benne van egy kis csajoskodásban!

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Maisie Williams (@maisie_williams) által megosztott bejegyzés, Febr 13., 2020, időpont: 1:22 (PST időzóna szerint)

2.

 

 

Gwyneth Paltrow

Saját beautycége van, szóval próbált már egyet-mást. Ha szombat este partizni készül, előtte tuti, hogy szövetmaszkkal készíti elő a bőrét!

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) által megosztott bejegyzés, Febr 1., 2020, időpont: 5:51 (PST időzóna szerint)

3.

 

 

Karlie Kloss

Az ezüstös fólia mögött a szupermodell rejtőzik. Laza estéin de akár hosszabb repülőutakon is szívesen tesz fel egy fátyolmaszkot, hogy nedvességgel töltse fel a bőrét

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Karlie Kloss (@karliekloss) által megosztott bejegyzés, Febr 27., 2020, időpont: 11:09 (PST időzóna szerint)

4.

 

 

Jessica Chastain

Vörös szőnyeges események előtt a sztároknak gyakran a sminkesük javasolja, hogy a készülődés első lépéseként pihenjenek egy picit szövetmaszkkal az arcukon. Jessica hófehér, érzékeny bőrének is nagyon jót tesz az extra ápolás!

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Jessica Chastain (@jessicachastain) által megosztott bejegyzés, Márc 19., 2020, időpont: 9:13 (PDT időzóna szerint)

5.

 

 

Brie Larson

A repülőn tartott spa-napot a színésznő. Hiába, egy szuperhős is pihen néha, és a szépüléshez jól jön neki is egy fátyolmaszk!

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Brie (@brielarson) által megosztott bejegyzés, Dec 15., 2019, időpont: 8:05 (PST időzóna szerint)

6.

 

 

Victoria Beckham

Minek a fátyolmaszkra napszemüveg? Kérdezzük meg a divattervezőt! Victoria válasza: mert úgy sokkal menőbb, és még jobban lehet a sötét üveg mögött pihenni!

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Victoria Beckham (@victoriabeckham) által megosztott bejegyzés, Máj 11., 2020, időpont: 3:27 (PDT időzóna szerint)

7.

 

 

Diane Kruger

A színésznő szerint kicsit rémisztően fest fátyolmaszkban – hát valóban ijesztő kissé, és a fura arckifejezés csak fokozza a hatást! A bőre mindenesetre nem ijed meg az ápoló hatástól!

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Diane Kruger (@dianekruger) által megosztott bejegyzés, Ápr 7., 2020, időpont: 11:39 (PDT időzóna szerint)

8.

 

 

Lady Gaga

Igazi „Gagás” külsőt kölcsönöz az énekesnőnek a fátyolmaszk-hajszárítóbura kombó. Na de majd ha letelik a hatóidő, akkor jöhet a ragyogás!

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Lady Gaga (@ladygaga) által megosztott bejegyzés, Dec 10., 2019, időpont: 9:16 (PST időzóna szerint)

Kedvet kaptál kényeztetni a bőrödet és közben ijesztgetni kicsit a pasidat? A galériában szuper hidratáló hatású fátyolmaszkokat találsz!

Kitalálod, melyik sztár bújt el a fátyolmaszk mögé?

Kitalálod, melyik sztár bújt el a fátyolmaszk mögé?

Fotó megosztása:
Mai téma:

Rubint Réka elárulta szépségtitkát!

Belehallgatok